Döngel Duası ile Sadece 7 Günde Geri Getireceksin

Döngel Duası ile Yalnızca 7 Günde İstediğin Kişiyi Geri Getir

Her insan kendisini terk eden veya bir şekilde ayrılık sürecine girdiği insanı yeniden elde etmek ve kazanmak arzusuyla dolup taşar, bu anlamda her insanın döngel duasına müracaat etmesi de gayet normaldir.

  • Fakat maalesef internet ortamının sisli dumanlı atmosferinde döngel duasının doğru halini bulmak neredeyse imkansız, bu anlamda size en doğru bilgilerle bu geri getirme duasının ayrıntılarını aktarmak istedik ve bu sayede yanlış adımlardan sakınmanız ve kurtulmanız gerektiğini anlatmaya çalıştık.

İşte detaylarla çevirgel duası adıyla da bilinen döngel duası:

Döngel Duası Çok Etkilidir Fakat…

Evet, başlıkta da vurguladığımız ve ifade ettiğimiz gibi döngel duası doğru uygulandığında çok etkilidir ve kişiyi ortalama 7 gün içerisinde mutluluk ile doldurur; fakat bu duanın doğru yapılması gerekmektedir ve yukarıda da değindiğimiz gibi internet ortamında maalesef duanın hep yanlış aktarımları sunulmaktadır.

Oysaki döngel duası bilhassa 7 adet hurma ve Hucurat Suresinin 9. ayeti ile yapıldığında tamamen hükmünü icra eder ve kişiyi muradına taşır, bu anlamda aşağıdaki ayrıntıları dikkatlice takip edip bilhassa 7 adet hurmayı temin etmeli ve Hucurat Suresinin 9. ayetini iyice telaffuz etmeye çalışmalısınız.

Döngel Duası 7 Adet Hurma ile Yapılır

Evvela sessiz bir yer bulun ve orada bütün gürültülerin tamamen yalıtılmış olduğundan emin olarak yanınıza da 7 adet hurma alıp niyetinizi kafanızda netleştirmeye çalışın.

  • Bu aşamada temin edeceğiniz hurmaların, yani 7 adet hurmanın, herhangi bir ölçütü yok; yani herhangi bir pazardan ya da dükkandan veya marketten alacağınız 7 adet hurma yeterli olacaktır.

Bu hurmaları temin ettikten sonra sessiz bir yere geçerek 7 adet hurmayı önünüze koyun ve dizüstü çöküp hurmaların üzerine 3 defa Fatiha Suresini okuyun, ardından gözlerinizi kapatıp ortalama 1 dakika boyunca içinizden döngel duasının niyetini geçirmeye çalışın ve geri getirmek istediğiniz kişinin hayalini kurun.

Mutlaka Oku: Hiçbir Yerde Bulamayacağınız 11 Adım Duası En Doğru Anlatım

Bu aşamadan sonra ise gözlerinizi açıp 7 adet hurma üzerine şu mübarek sözcüklerle hitap edin:

  • “İlahi, Fatiha Suresinin hatırı ve besmele-i şerifin yüzü suyu hürmetine, göndermiş olduğun 124.000 peygamberin her birinin işlemiş oldukları amellerin hatırına, bize şimdiye kadar bahşetmiş olduğun bütün güzelliklerin ve nimetlerin yüzü suyu hürmetine, Kur’an-ı Kerim’inde göndermiş olduğun 114 surenin hatırına ve 6666 ayetin hakkına, bana döngel duasının kabulünü göster ve beni muradına erişen kullarının arasına kat, sana içtenlikle iltica ediyor ve muradımı bana göstereceğinin huzuru ile doluyorum. Ne olur beni başka kapılara yönelen insanların kervanına katma ve sadece senden medet uman insanların arasına ilhak eyle, amin.”

Döngel Duasında Hucurat Suresi 9. Ayet

Bu ifadeleri hurmaların üzerine okuduktan sonra şimdi döngel duasının bir diğer aşaması sayılan ve çok önemli bir husus olan Hucurat Suresinin 9. ayeti aşamasına geçmelisiniz ve bu noktada bu ayeti kerimeyi hurmaların üzerine tam 7 defa üst üste okumalısınız:

“Ve in tâifetâni minel mû’mînînektetelû fe aslihû beyne humâ, fe in begat ihdâhumâ alel uhrâ fe kâtilûlletî tebgî hattâ tefîe ilâ emrillâh, fe in fâet fe aslihû beynehumâ bil adli ve aksitû, innallâhe yuhıbbul muksitîn.”

Bu okuma işlemini yapıp bitirdikten sonra yine hayalinizde geri çevirmek ve döndürmek istediğiniz kişinin suretini ve capcanlı halini canlandırmaya çalışmalı ve bunu yaparken de aşağıdaki tılsımlı sözcükleri okumalısınız:

Döngel Duası ve Tılsımlı Sözcükler

  • “İlahi, peygamberler içerisinde en büyük peygamber olan Hz Muhammed Aleyhissalâtü Vesselâm’a vermiş olduğun nimetlerin belki de en tatlısı olan hurmaları senin dergahına arz ediyorum ve bu hurmaları şeref içerisinde yiyip tüketen insanların her birini şefaatçi sunarak senden duanın kabulünü istiyorum, bana merhametini yoldaş eyle ve beni geride kalan ve dalalete sapan insanların yollarından uzak eyle, amin.”

Döngel Duası, Hurmaların Çekirdekleri

Bu etkili ve güzel sözcükleri de okuduktan sonra şimdi önünüzdeki hurmalardan 3 tanesini elinize alıp afiyetle yedikten sonra 3 adet hurmanın çekirdeğini sol elinize alın ve geriye kalan 4 adet hurmayı da sağ elinize alıp sessiz bir yere geçip hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde (yani gözlerden uzak bir mekanda) bir toprak parçasının içerisine gömerek döngel duasını bitirin.

  • Yani bu aşamada 3 adet hurmayı afiyetle yiyin, çekirdeklerini sol avucunuza almalı, geriye kalan 4 adet hurmayı da sapasağlam bir şekilde sağ avucunuza alıp götürmeli ve kimsenin göremeyeceği bir yerde toprağın içerisine gömerek duanızı tamamlamalısınız.

Bu işlemin sonrasında inşallah Cenabı Hak, size muradınızı ihsan edecek ve bu sayede güzellik içerisinde bir yaşama kavuşacaksınız, şimdi çok güzel bir tavsiye ile yazımızı bitirelim:

Döngel Duası Çok Güzel Bir Tavsiye

Şimdiye kadar eski sevgilisini ya da eşini geri döndürmek isteyip de bu amacına en güzel şekilde kavuşan insanların her seferinde müracaat ettikleri müthiş bir yapıt olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını gönül rahatlığıyla ve huzuruyla size de tavsiye etmek istiyoruz, çünkü bu kitapta aktarılan dualar muazzam bir etki gücüne sahip ve kişiyi kısa sürede amacına ulaştırma potansiyeli ile dolu. Okuyucu yorumlarını mercek altına alırsanız ne demek istediğimizi daha açık bir şekilde anlamış olacaksınız, aşağıya indirme bağlantısını ve bazı okuyucu yorumlarını aldık:

Eğer hayatınızı değiştirecek bir mucizeye ihtiyaç duyuyorsanız bundan böyle mucize aramanıza gerek kalmayacak; çünkü artık En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın mucizesine tanık olacaksınız.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Aşağıdaki yorumlar bizi de gerçekten çok etkiledi, siz de şok olacaksınız. Daha bunlar gibi yüzlerce hayret verici yorum var:

Şu dua yazımızı da okumalısınız: Sevgi Duası Özel Hayatınızı Değiştiren Muazzam Bir İksirdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir